Поділитись:

Порожні ряди та паскудний доїзд: лучанка про реалії Нового ринку у Луцьку (фото)

Середа, 08 липня 2020, 11:40

Половина контейнерів на Новому ринку у Луцьку стоїть пусткою: порожні ряди та немає покупців. 

Про це на своїй сторінці у фейсбук пише директорка ГО «Розвиток мікрорайонів міста» Наталія Грушка.

Наголошує, що умови роботи ринку, які обіцяла влада міста, до цього часу так і не виконані. Зі слів лучанки, у Луцькій міській раді обіцяли хороший доїзд, зупинку на вимогу та пішохідний перехід. 

"Ряди порожні – ні покупців, ні відкритих торгових точок. Якщо ж 20 відкритих торгових місць є, то максимум. В адміністрації сказали, що продуктова група, зареєстровані 8 підприємців. У спілкуванні з підприємцями почула дуже дивні речі. Перша цяцянка – мав бути суперовий доїзд до ринку. Друга цяцянка –  зупинка на вимогу. А не буде зупинки. Навіщо, нехай люди з торбами йдуть на Львівську і їдуть, куди хочуть. Навіть та маршрутка №12, єдина, яка їздить, не зупиняється. Немає зупинки. Третя цяцянка– пішохідний перехід, такий великий машинопотік по об'їздній, що неможливо перейти дорогу", – йдеться у дописі. 

Наталія Грушка наголошує, що була дуже вражена побаченим, адже у фейсбуці бачила зовсім протилежну картину: переповнений ринок та багато покупців.

"Хто має бажання, поїдьте на екскурсію, на закупи, особливо в будній день. Ви здивуєтесь.А як жити тим людям, які там працюють без покупців?", – пише лучанка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 червня 2023
11:51
01 червня 2023
18:46
09:13
31 травня 2023
20:53