Поділитись:

У районі на Волині контролюватимуть кількість заготовленої чорниці

Субота, 04 липня 2020, 23:06

Фото ілюстративне

У Любешівській РДА 2 липня відбулось засідання районної постійної діючої комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійсненням побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів.

Про це йдеться на сайті Любешівської райдержадміністрації.

На засіданні комісії вирішували питання щодо організації контролю за використанням природних рослинних ресурсів місцевого значення на території району у 2020 році, затвердження складу мобільних робочих груп, надання та затвердження лімітів на заготівлю ягоди чорниці.

Рішенням комісії доручено лісовим господарствам району, а саме ДП «Любешівське ЛМГ»  та ДП «СЛАП «Любешівагроліс» забезпечити оперативну видачу лісових квитків через «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації.

Звернули особливу увагу на співпрацю з органами місцевого самоврядування, зокрема наголосили на необхідності визначити відповідальних осіб із членів відповідних сільських комісій за веденням щоденного обліку заготовлених у межах територіальних громад другорядних лісових матеріалів, щоб забезпечити повний облік лісових матеріалів на підвідомчій території та щодекадно передавати відомості про заготовлені лісові ресурси районній комісії.

Також членами комісії було вирішено створити мобільні групи задля необхідного чіткого контролю, аби представники бізнесу, котрі закуповують у краян чорницю, працювали прозоро, сплачуючи належні платежі до місцевих бюджетів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 серпня 2020
02 серпня 2020
31 липня 2020
30 липня 2020
29 липня 2020