Поділитись:

Паски безпеки: у Луцьку презентували анімаційний ролик (фото, відео)

Четвер, 02 липня 2020, 14:15

Аби водії Волині, і не тільки, стали свідомими та відповідальними, громадяни та патрульна поліція створили соціальний ролик, який покликаний показати, що пристібати паски безпеки – важливо.

Ролик презентували 2 липня, а до створення відео долучилися громадська організація «Принцип», ГО «Імаго», «Гармидер та патрульна поліція Волині.

Керівник ГО «Принцип» Віктор Грисюк зауважив, що таким чином в організації намагаються привернути увагу до такої важливої проблеми, яка може зіграти злий жарт і вартувати чийогось життя.

Своєю чергою, мультиплікатор і голова ГО «Імаго» Леонід Тивонюк розповів, як відбувалася зйомка ролика, та показав технічні секрети його створення.

«Саме подачею ми підкреслюємо легковажність і наївність людей щодо заходів в питаннях власної безпеки. На створення ролика пішло три місяці, включаючи розробку сценарію», – зауважив мультиплікатор.

Керівник патрульної поліції Волині Андрій Крутень додав, що така співпраця є дуже корисною, адже людям потрібно нагадувати, що варто дотримуватися вимог, які можуть врятувати життя.

«Наш колектив щодня працює і докладає зусиль щодо безпеки дорожнього руху», – підкреслив керівник патрульних.

Зауважимо, за даними Міністерства інфраструктури, впродовж 2019 року в Україні трапилося близько 160 тисяч аварій, в яких постраждали 32 тисячі осіб. ДТП за рік забрали життя майже 4 тисяч українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:30
07 серпня 2020
20:00
16:25
13:00
06 серпня 2020
20:00
15:25
15:15