Поділитись:

Волинянку судитимуть за перепости «ополченців Новоросії»

Четвер, 02 липня 2020, 11:50

фото ілюстративне 

Волинянку судитимуть за злочини проти основ національної безпеки України, зокрема за перепости, які містили прояви зневаги і презирства до українців.

Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими УСБУ в області кримінальному провадженні про розповсюдження 43-річною волинянкою матеріалів із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу в Україні та вчинення нею дій, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі (ч.2 ст. 109, ч.2 ст. 161 КК України), – повідомляє прокуратура Волині. 

Жителька Ковеля через свою сторінку у російській соціальної мережі «Вконтакте» розміщувала матеріали із закликами до зміни шляхом воєнних дій в Україні форми правління та державного устрою, перепощувала повідомлення з груп так званих «ополченців Новороссії».  Публікації також містили прояви зневаги, презирства до українців, ображали їхні патріотичні почуття, національну честь та гідність, провокували розпалювання національної ворожнечі та ненависті.

Нині волинянку обвинувачують у вчиненні цих злочинів та невдовзі вона постане перед судом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 серпня 2020
06 серпня 2020