Поділитись:

Лучан запрошують на музичний фестиваль "Woodstock Ukraine-2016"

Вівторок, 26 липня 2016, 08:05

Волинян запрошують на благодійний фестиваль, метою якого є об'єднати українців з різних частин країни, підтримувати волонтерський рух в Україні та розвивати музичну культуру.

5-й ювілейний фестиваль "Woodstock Ukraine 2016" проходитиме 28-30 липня на території замку Свірж у Львівській області, – інформують у прес-службі Всеукраїнського Благодійного Фонду "Серце до Серця".

Коли чуєш "Woodstock", то виникають асоціації зі славнозвісним рок-фестивалем США, який вперше пройшов в 1969 році під гаслом: Peace, Love and Happiness ("Мир, любов і щастя"). Тоді на одній з ферм штату Нью-Йорк, зібралося близько 500 тисяч гостей, аби послухати The Who, Дженіс Джоплін, Джо Кокера, Джимі Хендрікса, Карлоса Сантану і багатьох інших музикантів.

Фестиваль Woodstock Ukraine відбувається вже п'ять років поспіль, останні два роки – у затишному та історичному місці - на території замку Свірж Львівської області. Мета проекту - об'єднати українців з різних частин країни, підтримувати благодійний волонтерський рух в Україні, розвивати музичну культуру. Гасло фестивалю - Мир, кохання, музика як і у фестивалю "Woodstock 1969".

"Рішення проводити щорічний фестиваль Woodstock в Україні, як завжди підштовхнула ідея. Ідея створити місце, де молодь зможе спілкуватися на мові музики та свободи, місце, де ти можеш бути самим собою, відкинувши проблеми великого міста, поєднатися з природою, музикою та знайти нові знайомства з людьми, які мислять так само, як і ти: за мир, любов та музику!" – розповідає організатор та член правління ВБФ "Серце до Серця" Євгенія Баранська.

Під час фесту відвідувачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими іменами і наживо послухати вже відомих виконавців. Цього року вже заявлені такі команди: The Snuff (Чехія), Скрябін, "Дай дарогу" (Білорусь), Clock Machine (Польща), WILD PIG (Польща), українські рокери Sinoptik, Indytronics, Fontaliza, Detach, Фіолет, Тріставосемь, Arlett , EЁ.

Музичні гурти на сцені - це не вся програма рок-фестивалю - театральні постановки, перфоменси, майстер-класи, вело-екскурсії, кінопокази, запливи на човнах, посиденьки біля вогнища - в організаторів, волонтерів та гостей насичений графік.

Організатор фестивалю - Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця", який проводить благодійні акції, щоб зібрати гроші для лікування та діагностики дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України. Протягом 10 років фонд зібрав більше 25 мільйонів гривень.

Музиканти, глядачі та волонтери фестивалю Woodstock Ukraine живуть в наметовому містечку біля старовинного замку Свірж. Вхід безплатний, але потрапити на фестиваль зможуть тільки зареєстровані відвідувачі. Це, до речі, єдиний безкоштовний для глядачів фестиваль такого масштабу. За три дні український Вудсток відвідує понад 10 тисяч людей, зарубіжні глядачі також полюбляють приїжджати, і половина музикантів з-за кордону.

На Вудстоку працюють близько 150 волонтерів з різних куточків України. На території табору передбачена охорона, медпункти, магазини, кафе, працює кухня, душові кабіни, банкомат. Фестиваль по праву може вважатися найчистішим фестивалем - на території встановлюються сміттєві контейнери для сортування сміття, більше 150 біотуалетів. Під час проведення фестивалю і після закінчення гості і волонтери ретельно прибирають територію. Це принципове питання для організаторів і завдання - донести цей посил для учасників та гостей.

Зі слів організаторів, за кілька років існування фестиваль Woodstock Ukraine став улюбленим місцем і для гостей з інших країн.

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 червня 2020
17 червня 2020
13 квітня 2020
28 січня 2020
11 січня 2020
14 грудня 2019
03 грудня 2019
09 жовтня 2019
01 жовтня 2019
27 вересня 2019
26 вересня 2019
23 вересня 2019
16 вересня 2019
11 вересня 2019
10 вересня 2019