Поділитись:

Через карантин поріг складання ЗНО можуть знизити

Вівторок, 30 червня 2020, 20:02

В Україні через епідеміологічну ситуацію планують знизити поріг складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Але рішення про поріг буде ухвалене до того, як учасники отримають результати.

Про це розповіла заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, – повідомляє РБК-Україна.

Також вона запевнила, що кількість вступників цього року не може бути меншою. Тільки якщо вони самі не захочуть вступати.

Зі слів Тетяни Вакуленко, у 2020-му році поріг для складання ЗНО вже було зменшено для пробного тестування. Так, минулого року поріг складав 21 бал, а цього року на пробному ЗНО  – 19.

"Поріг зазвичай встановлюється через три тижні після проведення тестувань. Ми будемо наполягати на тому, щоб поріг був нижче, ніж минулого року – нижче, ніж 21", – сказала вона.

"Якщо минулого року учасник, який набрав 19, не міг подавати документи на вступ, то цього року зможе, якщо встановимо такий поріг. Це саме через карантин. Адже було складно навчатись. Ми це усвідомлюємо", – додала Вакуленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 липня 2020
07 липня 2020
06 липня 2020