Поділитись:

Кримські татари Луцька влаштували автопробіг до Дня національного прапора (фото)

П'ятниця, 26 червня 2020, 20:59

Вісім автомобілів долучилися до автопробігу в центрі міста з нагоди Дня вшанування національного прапора кримських татар, який відзначається сьогодні, 26 червня.

Про це інформує Суспільне.

О 18:00 учасники зібралися на Театральному майдані у Луцьку і колоною проїхалися центральними вулицями міста. Як розповів голова ГО "Кримські татари Волині" Сервер Зейнідінов, у Луцьку проживає п’ять сімей кримських татар. Тому, каже, цією акцією має на меті підтримати кримських татар і привернути увагу суспільства до питання збереження етнічної приналежності.

"Ми постійно слідкуємо за подіями у Криму. Не дають вивішувати прапори, зупиняють, ведуть обшуки. І ми мусимо їх підтримувати з материкової України хоча б так, бо Крим – це Україна", – каже Сервер Зейнідінов.

"У нас багато родини в Криму, мій чоловік з Криму і для нас це дуже болюче питання насправді окупація Криму. Надія завжди є. Україна завжди проходить випробування, я думаю, що ми справимося", – розповіла учасниця пробігу Руслана Мальковська.

Кримськотатарський прапор цього дня замайорів над Луцькою міською радою.

Довідка: 26 червня в 1991 році у Сімферополі розпочав діяльність другий Курултай кримськотатарського народу, він відбувся через 74 роки після першого Курултаю, який проходив 1917 року у Бахчисараї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 липня 2020
04 липня 2020
03 липня 2020
02 липня 2020
17:27