Поділитись:

Коронавірусу немає, але статистика є

Понеділок, 22 червня 2020, 07:40

У магазин заходять люди без масок. При вході не використовують антисептики.

– Ви пускаєте людей без масок? – питаю в знайомої продавчині.

– Я вже й сама переважно без маски сиджу. Знаєш, набридло, – відповідає.

– Не боїшся? – посміхаюсь.

– А ти? – посміхається у відповідь.

У нас, у Луцьку, повно маловірів та антимасочників. Порушення карантину, говорячи російською, – "сплошь и рядом".

Воно й не дивно. Як сказала знайома: стомилися усі. Але її можна зрозуміти: бо їй важко весь день працювати у масці, захисному склі та рукавичках. Не можна зрозуміти тих, хто заходить без маски купити щось у неї.

Дуже часто, коли ми не хочемо сприймати реальність, працює заперечення. Ми можемо заперечувати те, що нам не подобається і коли його ніби немає, то нам стає спокійніше. Вірус і справді невидимий. Не в кожного (і слава Богу) є знайомі, які розкажуть, як воно – хворіти на COVID-19. Не бачиш, не знаєш, тому спокійно.

Є категорія людей, яка не просто не вірить в небезпеку вірусу і сприймає будь-яку інформацію про нього агресивно. Люди рахують збитки через карантин, вимощують злість через те, що не можуть ювілей посвяткувати в ресторані, полетіти за кордон і взагалі їх дратують…люди в масках. Пролистати у соцмережі новину про коронавірус вони не можуть: їм потрібно нагрубити, обізвати журналістів, владу, продемонструвати свої знання в області вірусології, генетики та епідеміології. Було би це все смішно, якби не так сумно.

Тільки от вірусу, повірте, глибоко байдуже, вірите ви в нього чи ні.

Статистика не радує, було вже понад 900 випадків захворювання за добу, учора – більше 700. Інцидентність на Волині – утричі вище норми

Маловіри та антимасочники, мої вам співчуття…

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 вересня 2020
25 вересня 2020
23 вересня 2020
22 вересня 2020
19 вересня 2020
18 вересня 2020
15 вересня 2020
14 вересня 2020
11 вересня 2020
09 вересня 2020
07 вересня 2020
04 вересня 2020