Поділитись:

Зняли фільм про 19-річного спортсмена з Луцька (відео)

Вівторок, 02 червня 2020, 19:30

Днями у мережу виклали фільм про спортсмена та тренера борцівського клубу GARDA Дмитра Ковальчука. 

Дмитро Ковальчук – лучанин, який у свої 19 років має статус чемпіона України з бразильського джиу-джитсу, бойового самбо та ММА. Також він срібний призер чемпіонату Європи з бойового самбо. І має звання кандидата у майстри спорту з грепплінгу. 

Усі ці здобутки йому вдалося отримати за останні два роки, що свідчить про його швидку та ефективну підготовку як спортсмена. Аби зафіксувати цю успішну історію, у команди клубу виникла ідея створення фільму. 

«У фільмі розкрито історію звичайного хлопця з вулиці, який шукав спосіб стати кращим і сильнішим та вирішив піти у спорт, а не змагатися кулаками на вулиці. Це історія про те, що чемпіонами не народжуються, а стають. Люди досягають такого завдяки своїй наполегливій праці. Чемпіоном може стати кожен, хто працює над собою. Саме тому ми вирішили створити такий соціально орієнтований фільм на прикладі Дмитра, щоб показати, що спокуси вулиці реально перемогти і досягти потужних результатів», – пояснює головний тренер клубу GARDA Михайло Савчук. 

Фільм готувався майже два місяці. Над створенням відео працювали: Михайло Савчук,Іван Сильман, Марія Доманська, Юрі Собі, Віктор Безпалько та студія Vidomotion.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 липня 2020
14:10
10 липня 2020
09 липня 2020
19:40