Поділитись:

Луцька стоматологія PRIME DENT показала, чому в них на огляді не плачуть діти (фото)

Понеділок, 01 червня 2020, 18:00

Як часто ваші малюки чистять зубки? А ви упевнені, що вони це роблять правильно? Бо стоматологи із PRIME DENT вчать своїх маленьких пацієнтів та їх батьків правильно доглядати за зубами із раннього віку. Вони наголошують, що основними правилами профілактики є чищення зубів, харчовий раціон, використання фторидів та герметизація фісур.

А 1 червня, у День захисту дітей, стоматологи клініки влаштували справжнє свято із подарунками для маленьких пацієнтів. Протягом усього дня Богдана Мякушко (Левчук) та Андрій Мякушко оглядали зубчики дітей, розповідали, як їх правильно чистити, надавали рекомендації та розповідали батькам тонкощі процедури чищення.

«Ідея виникла тому, що ми дуже любимо своїх маленьких пацієнтів і хочемо в день дитини їх потішити. Прагнемо, щоб похід до лікаря у них асоціювався із чимось приємним. Таким чином хочемо подякувати, що вони такі всі чемні, гарні та відповідальні. Нашій клініці у серпні буде 1 рік, тому й свято проводимо вперше. Але сподіваюся, що це стане гарною традицією й надалі», – розповіла про ідею заснування такого свята у PRIME DENT лікар Богдана Мякушко (Левчук).

Батькам маленьких пацієнтів розповіли, що для дітей будь-якого віку важливою є оптимальна доза фторидів у зубній пасті.

Зі слів Андрія Мякушка, Європейська академія дитячої стоматології оприлюднила рекомендований вміст фтору в зубних пастах:

  • дітям віком до 2-х років, які мають помірний або середній ризик розвитку карієсу, потрібно використовувати тонкий «мазок», розміром у рисове зерно зубної пасти з фтором (1000 ppm),
  • дітям віком від 2-х до 6-ти років, рекомендується кількість розміром у горошинку пасти з фтором (1000 ppm),
  • дітям від 6-ти років та старшим – смужка розміром в 1-2 см. зубної пасти з фтором (1450 ppm)
  • дітям з високим ризиком розвитку карієсу може бути потрібне професійне нанесення фторидів у вигляді фтор-лаку.

Лікарі PRIME DENT щоразу розповідають своїм відвідувачам про важливість профілактики карієсу, надають рекомендації, підбирають зубні пасти та якісно лікують зубки.

До того ж діляться корисними лайфхаками: батькам варто чистити зубки дітям до того часу, коли малеча навчиться самостійно зав’язувати шнурівки та чистити зуби двічі на день – вранці ПЕРЕД їжею та ввечері.

Діти під час огляду в клініці PRIME DENT не плачуть та не бояться лікаря, а захопливо дивляться мультики під час лікування, граються іграшками, а після прийому вчаться правильно чистити зубки.

Стоматологія PRIME DENT знаходиться на вул. Кравчука, 15л.
Режим роботи: Пн-Пт з 9-18 год. Сб-Нд – вихідні.
Телефон: 050 215 96 86.
Facebook https://www.facebook.com/primedentLu/  
Instagram https://www.instagram.com/prime_dent_lutsk/

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів