Поділитись:

"Будувати там можна", – луцький архітектор про скандальне будівництво на Відродження

Понеділок, 18 липня 2016, 18:43

Будівництво на проспекті Відродження є законним, а питання можуть виникати тільки у дотриманні будівельних норм.

Про це стало відомо у понеділок, 18 липня під час засідання постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, – передає Район.Луцьк.

Голова комісії Андрій Козюра нагадав, що на попередньому засіданні комісії депутати виявили невідповідність у документації. Зокрема площа майбутнього приміщення у декларації та в проекті відрізнялася.

Нагадаємо, що між будинками №47 та №53 на проспекті Відродження планують побудувати торгово-офісне приміщення з житловими приміщеннями, проте мешканці сусідніх багатоповерхівок стверджують, що будівництво незаконне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНИ ПРОСЯТЬ ПЕРЕВІРИТИ ЗАКОННІСТЬ БУДІВНИЦТВА НА ПРОСПЕКТІ ВІДРОДЖЕННЯ

Проте Леонід Герасимюк зауважив, що питання законності забудови стояти не може, справа може стосуватися тільки дотримання будівельних норм.

Натомість луцький архітектор Андрош Бідзіля розповів, що у генеральному плані міста і в плані зонування територій ця ділянка належить до зони багатоповерхової забудови. Тож десять поверхів будувати там можна.

Натомість Андрій Козюра зауважив, що мешканці суміжних будинків не поступляться своїми інтересами, тому забудовник повинен знайти спільну мову з майбутніми сусідами.

"Я сумніваюся, що люди погодяться на багатоповерхівку під вікнами. Мені важко прогнозувати та передбачати, чи є порушення будівельних норм, чи відповідають документи нормам, чи ні. Але я переконаний, що ви маєте шукати спільну мову з мешканцями сусідніх будинків. Ми запросимо спеціалістів, які розбираються у будівельних нормах. Бо не політики і чиновники, які не орієнтуються у будівельних нормах мають робити висновки", – зауважив депутат.

Відтак на комісії доручили інспекції архітектурно-будівельного контролю зробити перевірку документації на відповідність нормам та стандартам. Виконати перевірку інспекція повинна до 25 липня.

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 квітня 2020
13:05
04 квітня 2020
03 квітня 2020