Поділитись:

Загадкова історія: багатодітна мама, яку шукала вся Волинь, так і не повертається додому (фото)

Середа, 27 травня 2020, 16:16

11 травня багатодітна мама Руслана Вигнанець із села Борохів Ківерцівського району вийшла з дому у напрямку села Піддубці Луцького району і не повернулася.

25 травня у секторі комунікації поліції Волинської області повідомили, що 24 травня жінку розшукали у Київській області. Тим часом Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляє нові подробиці заплутаної історії.

Як повідомили джерела видання у правоохоронних органах, спочатку на слід Руслани Вигнанець вдалося натрапити через активність банківської картки жінки в одному із банкоматів на території Київської області. Окрім того, багатодітна мама у телефонному режимі дала про себе знати одній із своїх доньок. У повідомленні волинянка просила дитину не хвилюватися, мовляв, вона жива і здорова. Попри те, що жінку вдалося відшукати, станом на сьогодні до рідного Борохова вона так і не приїхала.

Таку інформацію підтвердили й односельці 32-річної Руслани.Зокрема, один із сусідів сім’ї розповів, що з 11 травня і донині не бачив багатодітної мами ні у подвір’ї, ні будь-де на території села.

«Загалом, сім’я нормальна. Хороший голова сімейства, постійно на заробітках, і Руслана – гарна мама, діти у неї доглянуті, чистенькі. Не знаю, що там у них трапилося, але схоже на конфлікт. Родичі жінки нічого нікому не розповідають, все вкрито мороком», – каже односелець родини.

Варто додати, що увесь час, поки тривали пошуки, чоловік жінки Тарас Вигнанець публікував дописи досить цікавого змісту, ніби він знав, що з жінкою все гаразд і просив її повернутися додому.

«Мамо, ми сумуємо», «Мамо, повчи зі мною уроки», – звертався він до жінки, використовуючи фото спільних дітей.

У селі подейкують, що Руслана Вигнанець, яка раніше працювала на заводі «Кромберг енд Шуберт», шукала нову роботу.

«Кажуть, що вона у неділю, за день до свого зникнення, шукала по хаті якісь гроші. Набрала кредитів. Ніби десь під Києвом знайшла роботу і доглядає дитину-інваліда. Дивним є те, що пішла з дому посеред ночі. Вся Україна її шукала, і тут Руслану знаходять, жива-здорова і ніби все добре. Хоча у селі її й досі нема. Нащо так дітей шокувати? Старша доня Руслани й Тараса дуже хвороблива, а менший син – надзвичайно вразливий, мені важко уявити їхній стан», – розповіла односельчанка, й додала, що достеменно про подробиці сімейного конфлікту у сім’ї Вигнанець односельцям невідомо майже нічого.

Разом із тим чоловік жінки Тарас лише коротко зазначив, що «Руслана знайшлася, у неї все добре». І лаконічно подякував за співпрацю у пошуках.

Інформаційне агенство Волинські Новини спробувало вийти на зв'язок із Русланою Вигнанець, написавши їй у особисті повідомлення у соціальних мережах. Однак поки що усі повідомлення на три ймовірні сторінки жінки у Facebook лишилися непрочитаними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 липня 2020
04 липня 2020
03 липня 2020
12:57
09:30
02 липня 2020