Поділитись:

Крадуть прямо з подвір'я: у Луцьку почастішали крадіжки велосипедів

П'ятниця, 22 травня 2020, 04:10

Фото ілюстративне

У Луцьку й Луцькому районі майже щодня реєструють три-п'ять фактів крадіжок двоколісного транспорту. Викрадають велосипеди, залишені без нагляду на вулиці, на сходинкових площадках, у під'їздах та на подвір'ях будинків.

Про це інформує пресслужба прокуратури Волинської області.

Так, із запровадженням пов'язаних із пандемією коронавірусу обмежень, коли громадський транспорт не працює і поширеним способом пересування став велосипед – він тут же набув статусу товару підвищеного попиту та легкого збуту, відтак кількість крадіжок велосипедів збільшилася.

Упродовж одного дня зловмисники викрали у Луцьку два велосипеди, які господиня залишила на подвір'ї приватного будинку на вулиці Мазепи, та ще один – залишений без нагляду в сушці багатоповерхівки на вулиці Кравчука.

Через недогляд, необережність та недбале ставлення до власного майна люди залишаються без, можливо, єдиного на цей час доступного засобу пересування.

Луцька місцева прокуратура звертається до краян із проханням не залишати велосипеди без нагляду у загальнодоступних місцях, дбати про їхнє належне зберігання й охорону, запобігаючи таким чином їх викраденню, а у випадку втрати – одразу звертатися із заявами у поліцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:30
27 травня 2020
19:35
10:17
26 травня 2020