Округ № 23: у Камінь-Каширському районі стовпи "обклеєні" Пирожиком та Рицком

У селі Волиця Камінь-Каширського району, в день виборів, стовпи обклеєні плакатами кандидатів у депутати до Верховної Ради.
Мова про агітматеріали самовисуванця Ігоря Рицка та "свободівця" Олександра Пирожика.
Як сказав журналістам місцевий житель, позривати друковані матеріали повинні були агітатори чоловіків, але вони цього зробили.
Своєю чергою, Ігор Рицко, якого представники ЗМІ зустріли у селі Пнівне, каже, що це не відповідальність кандидатів.
" Я переживаю за цю ситуацію, це може негативно вплинути на результати", – сказав кандидат.
До слова, у Каміні-Каширському журналісти зустріли і Олександра Пирожика, проте "свободівець" із журналістами розмовляти не захотів.


На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.