Поділитись:

На Волині через голосування в депутата сільради заберуть три ділянки землі

П'ятниця, 15 травня 2020, 15:24

Старовижівський районний суд задоволив позов Ковельської місцевої прокуратури про визнання незаконними та скасування рішень Кримненської сільської ради Старовижівського району щодо відведення у власність депутату сільради трьох земельних ділянок.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині. 

Обранець громади на сесії, не повідомивши про наявність у нього конфлікту інтересів, взяв участь у голосуванні й проголосував за виділення собі ділянок загальною площею 0,58 га. й вартістю 123 тис. грн. Згодом суд притягнув депутата до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, визнавши його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) й призначивши покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн. 

Прокурори ж звернулися до суду, аби скасувати незаконні рішення сільської ради, ухваленні у порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції». Суд пристав на позицію прокуратури, відтак депутат поверне незаконно отримані земельні ділянки громаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:50
27 травня 2020