Поділитись:

Мальовничий CITY PARK вийшов із карантину і пропонує орендарям співпрацю (фото, умови)

П'ятниця, 15 травня 2020, 10:00

Певно чимало лучан вважає CITY PARK своїм улюбленим місцем. І не дарма, адже рекреаційний комплекс є окрасою, оздоровленням, натхненням та місцем, де хочеться творити, розвиватися. Після послаблення умов карантину тут знову людно, відкрилися території для ігор та руханок. Окрім цього охочі бізнесмени можуть орендувати приміщення на території парку.

Директорка CITY PARK Христина Назар розповіла, що нині на території комплексу надають послуги  перукарів, маникюрниць, бровісток, візажистів, фахівців перманентного макіяжу і татуажу, майстри депіляції. Окрім цього є можливість скористатися швейними послугами. Замовити організацію дитячих свят. Вибрати незабутній відпочинок у будь-який куточок світу. Придбати канцелярське приладдя, одяг, меблі, декор та засоби для створення затишку дому. Не забувайте, що саме тут, кожен може стати гуру в кіберспорті і на додачу смачно поїсти, щоб було вдосталь сил реалізовувати всі запропоновані можливості.

«Потрапити на CITY PARK ви можете маршруткою чи автомобілем, пішки, на велосипеді, скейті чи роликах. А також зручно спуститися із коляскою по облаштованих сходах. Тут завжди чисто, охайно та комфортно завдяки тому, що відповідальні бізнесмени, спеціалісти постійно удосконалюватися, розвиваються і старанно роблять свою справу так, щоб кожен відвідувач був задоволений та хотів повернутися знову», – розповіла директорка CITY PARK Христина Назар.

Тож бізнесмени, які нині шукають територію для ведення своєї справи, можуть у найкоротший час стати частинкою родини CITY PARK, адже 1205,3 м2. першого і другого поверху готові до заселення вже сьогодні. Прекрасне розташування, якість класу А, цілодобовий доступ до приміщення, індивідуальних вхід, всі зручності та надійний захист стануть переконливими аргументами, щоб здійснювати свою діяльність саме тут! (За потреби є можливість зменшення площі, до тої, яка буде зручною).

Контакти: (096) 244 33 78
Сайт: https://citypark.lutsk.ua/
Ми у соц. мережах:
https://www.facebook.com/citypark.lutsk.ua/
https://www.instagram.com/city__park/

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05:22
25 жовтня 2020
09:34
24 жовтня 2020