Поділитись:

Волиняни на Сумщині незаконно розмитнювали автомобілі для всієї України

П'ятниця, 15 липня 2016, 14:55

Три жиителі Волинської області в складі організованої злочинної групи задля ухилення від сплати податків організували схему незаконного розмитнення транспортних засобів на Сумській митниці Державної фіскальної служби.

Прокуратура Сумської області 13 та 14 липня повідомила волинянам про підозру, – повідомляє прес-служба відомства.

Встановлено, що учасники злочинного угруповання, діючи за попередньою змовою з працівниками митниці, купували в Польщі та Іспанії вживані транспортні засоби. Потім за допомогою низки створених ними приватних підприємств виготовляли підроблені документи на ввезені автомобілі, де зазначалась недостовірна інформація як щодо характеристик авто, так і їх вартості, через що значно занижували фактичну митну вартість транспортних засобів.

Своїми протиправними діями організована злочинна група заподіяла державним інтересам України матеріальні збитки в розмірі понад 8 млн грн. Наразі організатора злочинного угруповання затримано в порядку статті 208 КПК України, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Його спільники переховуються від слідства.

Щодо двох інспекторів митного поста Сумської митниці, які сприяли злочинній діяльності підозрюваних та здійснювали митне оформлення частини автомобілів без фактичного огляду та перевірки автентичності документів, завершено досудове розслідування та з обвинувальним актом спрямовано до суду. Митникам інкриміновано зловживання службовим становищем. Водночас встановлюється коло інших співучасників злочинної схеми з числа працівників митниці.

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 травня 2020
28 травня 2020
26 травня 2020
21 травня 2020
20 травня 2020
15 травня 2020
12 травня 2020
08 травня 2020
05 травня 2020