Поділитись:

Вибори на 23 окрузі: пояснили, "нахіба громаді нардеп"

П'ятниця, 15 липня 2016, 15:58

Активісти Громадського руху "ЧЕСНО" відвідали основні густонаселені селища та міста 23-го виборчого округу й поширювали серед людей газети із детальним аналізом усіх кандидатів у народні депутати, серед яких доведеться обирати одного у неділю, 17 липня.

"Нахіба нам народний депутат" – один із меседжів активістів, які розповсюджували газету Руху ЧЕСНО, – йдеться в сюжеті Громадського.Волинь.

Експерти громадського руху підготували ряд публікацій, які представлені у газеті для того, аби допомогти людям розібратися у кандидатах, виявити технічних, і не піддаватися на передвиборчі маніпуляції.

"Тут не так багато технічних кандидатів, не така жорстка боротьба, як в інших округах, але маніпулятивні передвиборчі технології застосовуються", – розповідає аналітик ЧЕСНО Остап Кучма. Він особисто приїхав з Києва, аби поспілкуватися із місцевими виборцями Ківерець, Маневич, Камінь-Каширського та Любешова роздати їм газети та запобігти можливим маніпуляціям та обману людей.

Більшість мешканців, які траплялися волонтерам ЧЕСНО, традиційно висловлюють розчарування і називають всіх кандидатів та й будь-яких очільників влади брехунами. Головним бажанням, яке б люди хотіли бачити – це економічний добробут. Аби зарплати вистачало не тільки на їжу, а діти не їхали на заробітки. Проте, коли мова заходила за розуміння функцій народного депутата, то у більшості виборців це виглядало як: відремонтувати дорогу, збудувати дитячий майданчик. Для цього представники ЧЕСНО підготували так звану інструкцію із використання народного депутата, яку й назвали "нахіба нам народний депутат".

Нагадаємо, що у неділю, 17 липня, у 23-му виборчому окрузі, що на Волині, відбудуться довибори у Верховну Раду України, у зв'язку із смертю Ігора Єремеєва, який був обраний тут раніше. У ЦВК зареєструвалося 19 кандидатів, один – знявся із перегонів.

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 травня 2020
22 травня 2020
20 травня 2020
18 травня 2020
17 травня 2020
15 травня 2020
13 травня 2020