Поділитись:

У Луцьку вперше за 36 років поремонтували вулицю (фото)

П'ятниця, 15 липня 2016, 13:50

Мешканці будинку № 5 на вулиці Вавилова радіють, що їм нарешті ремонтують прибудинкову територію та чекають на оновлення дитячого майданчика.

Ремонтні роботи на подвір'ї почали здійснювати близько двох тижнів тому. Як розповіли жителі, працюють робітники з самого ранку і до вечора. Тож місцеві уже встигли порадіти результату інтенсивної роботи, – пише Район.Луцьк.

Мешканка будинку розповідає, що їхню прибудинкову територію у список тих, які запланували ремонтувати цього року, "вписав" депутат округу. Проте хто саме зробив такий презент – не знає.

Після озвучення імені депутата, жінка таки згадала Артема Запотоцького і навіть зауважила, що він певний час проживав на квартирі у їхньому будинку.

"Нормально нам живеться, добре, що дорогу роблять. Раніше тут можна було плавати. Асфальт старий дуже був. Тротуар від машин увігнувся, дорога була розбита, ям багато. А це вже добре роблять. Ще б у під'їздах ремонт зробили" – зазначає місцева жителька.

Радіти оновленням на подвір'ї скоро зможуть не лише дорослі. Жителі розповідають, що днями до них навідувалися представники міськради і пообіцяли, що займуться облагородженням дитячого майданчика. Правда, хто саме планує ремонтувати конструкції, жителі не знають.

Нинішній майданчик мешканці створювали своїми силами.

"Всі, хто має дітей, складалися по 50 гривень і поставили конструкції. А ту лавочку мій дєд (авт.. про свого чоловіка) зробив. Все самі, хто нам що буде робити", – ділиться місцева жителька.

Та все ж, мешканці зауважують, що бояться ставити щось нове, бо час від часу невідомі крадуть дворові конструкції. Зокрема, вночі хтось привласнив металевий столик, лавку та прикріплену драбинку.

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 квітня 2020
08 квітня 2020