Поділитись:

Грузія відкриє літом кордони для іноземних туристів

П'ятниця, 08 травня 2020, 04:37

Грузія планує прийняти іноземних туристів з 1 липня, а внутрішній туризм запрацює з 15 червня.

Про це заявив прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахар, передає Suspilne.media.

Він додав, що переговори з країнами стосовно забезпечення безпеки перетину кордонів уже розпочалися.

"Ми зробимо це (відновлення туризму — ред.) шляхом створення "коридорів безпеки" на сухопутному кордоні із сусідніми країнами, а також створюючи можливості для таких коридорів під кутом зору двосторонніх перемовин із країнами, які складають для нас туристичний інтерес. Ці перемовини вже почалися", – розповів прем’єр-міністр під час презентації антикризового плану з відновлення туризму в країні. 

Він додав, що для ефективного відкриття готелів, сектор туризму буде повністю звільнений від податку на нерухомість до кінця 2020 року, а також податки компаній, що працюють в туристичній галузі, будуть затримані на дев'ять місяців, до кінця року.

Міністр економіки та сталого розвитку Натя Турнава додала, що в равмках відкриття туристичного сезону плануєтсья поступово відновити авіасполучення. Готелі для туристів до 15 червня обладнаяють та перероблять відповідно до правил безпеки та рекомендацій Міністерства охорони здоров'я в Грузії.

Нагадаємо, що МОЗ рекомендує українцям тимчасово утриматися від поїздок до країн або окремих територій держав, найбільш уражених вірусом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 травня 2020
30 травня 2020
14:00
29 травня 2020
16:58
14:30