Поділитись:

Мотоцикліст, який збив пішохода у Луцьку, уникнув покарання

Середа, 06 травня 2020, 11:00

У Луцьку мотоцикліст, який збив пішохода на вулиці Конякіна, уникнув кримінальної відповідальності.

Про це йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду Волинської області, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

У ході досудового розслідування встановлено, що 7 березня обвинувачений, керуючи мотоциклом«Suzuki GSX600F», рухався по вулиці Конякіна у напрямку вулиці Карбишева зі швидкістю близько 30 км/год. Поблизу будинку №12а перед переходом зупинився BMW, надаючи перевагу в русі пішоходам. Натомість обвинувачений не зменшив швидкість руху, в результаті чого допустив наїзд на пішохода, який здійснював перехід проїжджої частини дороги по нерегульованому пішохідному переходу.

Обвинувачений беззаперечно визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення. Він щиро розкаявся у вчиненому та відшкодував завдану потерпілому шкоду та витрати закладу охорони здоров`я.

В судовому засіданні представник потерпілого заявила клопотання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження, в зв`язку з його примиренням з потерпілим, оскільки збитки повністю відшкодовані, обвинувачений щиро розкаявся у вчиненому, активно сприяв розкриттю злочину.

Відтак, суд закрив кримінальне провадження та звільнив обвинуваченого від кримінальної відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:30
07 серпня 2020
20:00
16:25
13:00
06 серпня 2020
20:00
15:25
15:15