Поділитись:

У Луцьку – переповнені соціальні контейнери: просять не залишати речі поруч (фото)

Четвер, 30 квітня 2020, 15:15

У Луцьку один із соціальних контейнерів, що біля Центру надання адміністративних послуг, переповнений. Речі, які не вмістилися у контейнер, лежать поруч. 

Відповідні світлини надіслали ІА "Конкурент" читачі. 

Засновниця проєкту "Соціальні контейнери" Олена Кравчук запевнила: речі, якщо є змога, волонтери забирають. Однак, оскільки не мають власного автомобіля, це відбувається не так часто, як би хотілося. Тому просять людей не залишати речі біля контейнера, якщо в ньому вже нема місця. 

"Наповнюють контейнер дуже швидко, приходиться забирати кілька разів на тиждень. Ми просимо людей не залишати речі біля контейнера, адже тоді ми не несемо за них відповідальність, але люди все одно не чують", – пояснила вона.

До того ж, як пояснила Олена Кравчук, речі наразі роздавати не можуть, оскільки триває карантин. Виняток роблять лише церквам чи дитячим будинкам: якщо є звернення, то речі їм віддають. 

Нагадаємо: перші контейнери в Луцьку з'явилися ще в грудні 2016 року. Лучани, які мають одяг, взуття чи дитячі іграшки у доброму стані та готові ними безплатно поділитися, приносять майно до спеціальних контейнерів. Волонтери фасують речі, а громадяни, які потребують одяг, можуть його так само безплатно взяти. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16:40
12:35
10:30
19 січня 2021
18:44