Поділитись:
Голова Волинської ОДА звільнив двох заступників
Вівторок, 28 квітня 2020, 18:10

Голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко звільнив двох заступників.
Інформацію підтвердили у пресслужбі ОДА. Про це повідомляє ІА "ВолиньPost".
Зокрема, Погуляйко звільнив свого першого заступника Леоніда Кирильчука, якого призначили на цю посаду лише 26 березня, а також Світлану Мишковець, яка перебувала на посаді заступниці ще із часів Володимира Гунчика.
Нагадаємо: раніше заступниками Юрія Погуляйка стали Олександр Троханенко, Тетяна Щербак та Анатолій Костик.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.