Поділитись:

Про забруднене повітря у Києві та висновки для Луцька

Автор: Тарас Шкітер |
Субота, 18 квітня 2020, 17:27

Я багато спілкуюся з лучанами і сьогодні вони кажуть, що дуже шкода, що ми не можемо сходити перед Великоднем до церкви та зібратися великим родинним колом. 

Проте більшість із них таки готові порушити деякі карантинні обмеження і хочуть виїхати на природу. Нещодавно я зустрічався з другом у Києві і він сказав теж саме. Через кілька днів ми з ним зідзвонилися і він сказав:

“Тарас, в Києві все затягнуло смогом, в Києві неможливо дихати, в Києві зафіксовано продукти горіння. Фахівці просять закривати вікна і не виходити на вулиці. Упродовж двох днів поспіль у Києві фіксують найвищий рівень забруднення повітря у світі”. 

“Кілька днів тому я нарікав, що не можу відсвяткувати у великому родинному колі та сходити до церкви. Сьогодні я вже сумую за тим часом”, - резюмував він. 

З цієї історії можна зробити дуже простий висновок: завжди може бути гірше!  Слава Богу, що у Луцьку чисте повітря та нема смогу! І дуже шкода, що така ситуація склалася в Києві. 

Тому, якщо вам сумно через те, що не можна поїхати та посмажити шашлички і не варто йти в храм, подумайте, що завжди може БУТИ ГІРШЕ!
 

Надрукувати
мітки:
коментарів