Поділитись:

Творчі заняття на час карантину: топ ідей від «Смугастого носорога»*

П'ятниця, 27 березня 2020, 18:18

Дитячий розважальний комплекс "Смугастий носоріг", що знаходиться на 2 поверсі розважального центру «Промінь», пропонує ідеї, чим зайняти дітей та їх батьків на період карантину.

Малювати двома руками

Суть процесу полягає в тому, що ви малюєте двома руками одночасно, створюючи симетричний, «дзеркальний» малюнок. Для малювання підійдуть олівці, ручки, фломастери. Варіант для просунутих — коли права і ліва рука виводять різні малюнки, наприклад, коло і квадрат.

Шукати малюнки у візерунках, природних об'єктах

Це заняття відмінно розвиває образне мислення. Уміння бачити образи в абстрактних карлючках – основа для розвитку творчого мислення та уяви.

Читати довгі слова навпаки

ЯННІРОВТ!

Слово звучить ніби чужою мовою. Які асоціації воно викликає? Може, це ім'я або назва? Що ви можете про нього розповісти?

Створювати недовговічні картини з підручних матеріалів

Із продуктів, ґудзиків, квіткових пелюсток, ниток, каменів і так далі.

Грати в театр тіней

До речі, обводити на папері різні тіні – це теж хороший тренажер для вміння бачити образи.

Вигадувати якомога більше варіантів застосування звичних предметів

Банок, трубок, одноразового посуду, коробок.. В таких іграх розвивається ресурсне мислення. З'являється «об'ємний» погляд на знайомі речі, він притаманний усім справжнім винахідникам.

Бачити в ситуаціях як позитив, так і негатив, граючи в «добре–погано»

Правила гри: беремо будь-яке твердження або ситуацію. Наприклад, «восени опадає листя». Далі відшукуємо всі плюси, потім мінуси цього твердження: добре – можна збирати гарні букети, шарудіти опалим листям, погано – дерева стоять голі, опале листя можуть неприємно ковзати. Далі слідують пропозиції, як шкоду перетворити на користь. Наприклад, поки дерева стоять без листя, прикрасити їх гірляндами, щоб було красивіше і затишніше.

Вивчити минуле предметів

Це потрібно для розуміння того, як розвивалися і поліпшувалися звичні нам речі (починати можна з простих предметів: колеса, олівця). Крім того, такі знання розвивають системний погляд на речі.

Створити свій «банк ідей»

Нехай це буде коробка, куди складатимуться папірці з ідеями, або блокнот для ведення списку. Що це можуть бути за ідеї?  Наприклад, як цікаво провести вихідні, у що пограти, який сюрприз зробити.

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 червня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020
28 травня 2020
22 травня 2020
21 травня 2020
20 травня 2020
18 травня 2020
16 травня 2020
15 травня 2020
12 травня 2020
08 травня 2020
07 травня 2020