Поділитись:

МОЗ: По аналізи до хворих з підозрою на COVID-19 їздитимуть мобільні бригади

П'ятниця, 27 березня 2020, 14:53

фото ілюстративне

Мобільні бригади центральних районних лікарень будуть приїздити до хворих з підозрою на коронавірус, щоб робити забір матеріалів для проведення аналізів.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу 27 березня, – повідомляє Українська правда. Життя.

Він розповів, що "дано доручення створити всім при центральних районних лікарнях мобільні бригади, які будуть складатись із водія і медичних працівників".

При цьому уточнив, що ці бригади будуть приїздити на виклики сімейного лікаря, екстреної медичної допомоги, а також медичних працівників.

"Ця бригада має приїжджати додому до людей, у яких буде підозра на коронавірусну хворобу, для забору зразків для проведення досліджень у вірусологічній лабораторії, – пояснив головний санітарний лікар. – Це зменшить і мобільність людей, які відчувають і мають симптоми коронавірусної хвороби, і це зменшить необхідність відвідувати чи сімейного лікаря, чи інші заклади охорони здоров’я, для того щоб здати аналіз".

Ляшко запевнив, що найближчим часом буде повідомлено всі контактні телефони, а також оприлюднять алгоритм, як це все буде працювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ У СПЕЦТЕМІ: Коронавірус

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 травня 2020
12:50
27 травня 2020
26 травня 2020
25 травня 2020