Поділитись:

Українців на спецтранспорті доставлятимуть з «Дорогуська» в «Ягодин»

Середа, 25 березня 2020, 22:10

Луцький прикордонний загін надає перелік пунктів пропуску через держаний кордон, які функціонують у Волинській області.

Про це повідомляє прееслужба прикордонників.

В умовах запровадження урядами України та Республіки Польща обмежень та екстрених заходів, спрямованих на боротьбу  з поширенням коронавірусуCOVID-19, з 16 березня 2020 року було введено ряд обмежень щодо перетину державного кордону як для громадян України так і для іноземців в усіх пунктах пропуску.

Нагадуємо перелік пунктів пропуску через держаний кордон, які функціонують у Волинській області в межах відповідальності Луцького прикордонного загону

Пункти пропуску на кордоні з Білоруссю:

«Дольськ-Мохро», «Доманове-Мокрани», «Пулемець-Томашівка».

На кордоні з Польщею:

«Ягодин-Дорогуськ».

Зокрема, хочемо зазначити, що міжнародний пункт пропуску «Ягодин» призначений виключно для автомобільного сполучення. Жодного так званого «пішохідного руху» у цьому пункті пропуску не передбачено.

Однак, враховуючи ситуацію, яка склалась з поверненням громадян України додому, польська та українська сторони досягли певних домовленостей щодо надання можливості українським водіям, які здійснюють пасажирські перевезення, прямувати на польську сторону в пункт пропуску «Дорогуськ» та доставляти наших громадян до українського пункту пропуску «Ягодин».

Для цього прикордонники спільно з місцевими органами влади, взаємодіючими структурами, організували роботу щодо виділення транспорту для забезпечення переміщення наших громадян. У середньому за добу водії здійснюють десять таких поїздок. Слід зазначити, що інформація про кількість українців, які накопичуються на суміжній стороні надходить українським прикордонникам від польських колег. Після чого, інформуються перевізники, які здійснюють пасажирські перевезення. 

Автобуси почергово забирають українцівз пункту пропуску «Дорогуськ» та доставляють їх в пункт пропуску «Ягодин». У подальшому, після проходження температурного скринінгу та паспортного контролю, подорожуючих довозять до найближчої автобусної зупинки, щоб вони мали можливість добратись до місць проживання.

Зазначимо, що лише за останній тиждень через пункт пропуску «Ягодин» в Україну повернулося більше 6 тисяч наших громадян. У середньому за добу прикордонники пропускають від однієї до півтори тисячі українців.

Звертаємось до громадян, які повертаються в Україну, врахувати зазначену інформацію під час перетину державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 квітня 2020
16:34