Поділитись:

"Під час карантину діти не повинні перебувати на вулиці", – Григорій Пустовіт

Вівторок, 24 березня 2020, 19:28

Діти можуть перебувати на вулиці лише у супроводі когось із батьків.

На суворому дотриманні обмежувальних заходів особам шкільного віку наголосив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – йдеться на сайті Луцької міської ради.

Про роботу щодо неприпустимості масового та безконтрольного перебування дітей на вулиці під час карантину учасників засідання інформувала начальник управління освіти Зіновія Лещенко. За її словами, відповідні звернення до директорів закладів загальної середньої освіти та до батьківської громади міста розміщені на сайті управління освіти й офіційних веб-сторінках усіх шкіл. Також це питання широко висвітлюється й у засобах масової інформації.

“Інформаційно-роз’яснювальна робота з батьками дітей шкільного та дошкільного віку повинна бути продовжена та посилена. Діти можуть перебувати на вулиці лише у супроводі когось із батьків. Сьогодні у місті Рівне комісія з питань техногенно-екологічної безпеки ухвалила рішення про заборону дітям до 14 років виходити на вулицю без супроводу батьків. Вважаю, що нам треба вивчити цей досвід. Ігри та розваги на вулиці – лише після завершення карантину та стабілізації ситуації із захворюваністю”, – наголосив Григорій Пустовіт.

Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін, у Луцьку на сьогодні не зафіксовали жодного підтвердженого випадку захворюваності на коронавірус.

А щодо захворюваності на грип та ГРВІ, то ситуація наступна: до сімейних лікарів станом на 10.00 24 березня звернулись 555 лучан, серед них 1 підозра на COVID-19. Окрім того, у Волинський обласний лабораторний центр надходять списки осіб, які перетнули український кордон на діючих пунктах пропуску. Ведеться контроль та облік цих осіб, їм надано інформацію щодо самоізоляції, з ними будуть працювати сімейні лікарі.

Працівники Луцького відділу поліції  та муніципальної варти щодня перевіряють, чи дотримуються умов карантину у місті. Працівники сфери ЖКГ дезінфікуючими засобами обробляють перила у під'їздах, ліфтові кабіни та вхідні двері у житлових будинках міста.

“Усі завдання, які стоять перед нами, повинні виконуватись і надалі. У Луцьку поки немає хворих на коронавірус, але протидіяти його поширенню – наше основне завдання”, – наголосив Григорій Пустовіт.

До слова, в умовах карантину щоденні засідання відбуваються через відеозв’язок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ У СПЕЦТЕМІ: Коронавірус на Волині

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 липня 2020
29 червня 2020
20:00
25 червня 2020
24 червня 2020
22 червня 2020
19 червня 2020
18 червня 2020
10 червня 2020
04 червня 2020
02 червня 2020
31 травня 2020