Поділитись:

До боротьби з коронавірусом залучать студентів-медиків та інтернів

Понеділок, 23 березня 2020, 10:40

фото ілюстративне

Міністерство охорони здоров’я закликає інтернів-заочників та студентів медичних вузів 5 і 6 курсів допомогти медикам, які борються з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це заступник заявив Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, – повідомляє Урядовий портал.

«Закликаю студентів-медиків сконтактувати з відповідальними особами в медичних університетах, вийти і допомогти медикам на місцях, виконати свою місію – врятувати життя українців», – сказав він.

Також Віктор Ляшко звернувся до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Державної служби України з питань праці, щоб вони делегували співробітників, у яких є епідеміологічна освіта, для посилення епідбригад, створених на базі МОЗ.

Водночас головний державний санітарний лікар вкотре звернувся до громадян дотримуватися правил карантину.

Він також повідомив, що в умовах запровадженого карантину у людних місцях одягати маску потрібно всім, щоб можлива інфікована людина не передала інфекцію іншим.

«Коли вводиться карантин, ми всі стаємо потенційно інфікованими. Тому, коли просять одягати маску у громадському транспорті та приміщеннях, – це свідчить тільки про одне: що ми захищаємо людей, які працюють», – сказав Віктор Ляшко.  

Нагадаємо: станом на 22:50 год. 22 березня в Україні було підтверджено 73 випадки COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ У СПЕЦТЕМІ: Коронавірус

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020