Поділитись:

Луцькі таксисти домовилися про єдиний тариф

П'ятниця, 20 березня 2020, 13:01

Усі служби таксі працюватиметься за єдиними правилами і єдиним тарифом. 

Про це розпові голова Волинської асоціації перевізників таксі Сергій Романчук, – інформує Луцька міська рада. 

Маска та рукавиці у водія, а на лобовому склі – спеціальний дозвіл на перевезення. Так віднині і до завершення карантину працюватимуть в Луцьку вісім служб таксі. Їздитимуть за єдиним тарифом та в продезинфікованих машинах.

“У межах міста проїзд становитиме 6 гривень за кілометр, 35 гривень вартуватиме посадка. Тим, хто захоче поїхати за межі міста, доведеться викласти 10 гривень за кілометр. Ми звернулися до міської ради з проханням обробити машини дезинфікуючими розчинами та розповісти водіям, як обробляти автомобілі”, – розповів Сергій Романчук.

Підтримують таку ініціативу й правоохоронці.

Головний патрульний міста Андрій Крутень каже, що заборона пересування громадського транспорту – абсолютно привальне рішення:

“Карантин – це не канікули, а відповідні заходи, які вживаються щодо непоширення коронавірусної інфекції. На порушників карантину ми складаємо протоколи про адміністративні правопорушення, які передаємо на розгляд суду для прийняття рішення по суті. Ми контролюємо сферу забезпечення безпеки дорожнього руху. Наші екіпажі постійно стежать за тим, чи дотримуються перевізники умов карантину, тому що це дуже важливо та дуже серйозно”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 квітня 2020
03 квітня 2020
02 квітня 2020
17:05
13:14