Поділитись:

У Нововолинську зупиняють курсування громадського транспорту

Четвер, 19 березня 2020, 14:22

З метою попередження поширення коронавірусу та безпеки громадян 20 березня 2020 року з 00:01 год. у Нововолинську тимчасово до закінчення карантину припиняється робота громадського транспорту.

Таке рішення ухвалив виконком сьогодні, 19 березня, – повідомляє відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

Учора, 18 березня, перевізники Нововолинська звернулися до міської влади з проханням припинити рух міського транспорту. Своє рішення вони мотивували тим, що водії наражаються на небезпеку, адже маршрутки – один із найбільших осередків розповсюдження інфекції. Окрім того, обмеження кількості пасажирів призведе до вагомих збитків. Тим часом за порушення норми перевезення водієві загрожують штрафні санкції.

Рішенням виконкому рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій, не залежно від форм власності, забезпечити проїзд працівників транспортними засобами у режимі регулярних спеціальних перевезень.

Перший заступник Нововолинського міського голови Андрій Сторонський зауважив, що більшість підприємств мають транспорт для доставки працівників на роботу. Зважаючи на важливість безперебійної роботи міської лікарні, зокрема доїзду медичних працівників до лікувальних установ, за необхідності розглядатимуть питання про укладення окремих угод з перевізником, який виявить бажання здійснювати такі перевезення.

Нагадаємо: у Луцьку повністю заборонили роботу громадського транспорту з 19 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

.

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:27
02 червня 2020
01 червня 2020
17:05
31 травня 2020
30 травня 2020
14:00