Поділитись:

Медпрацівників Луцька довозитимуть на роботу спецмаршрутками

Четвер, 19 березня 2020, 07:21

Медпрацівників Луцька забезпечать доїздом до місця роботи. Для цього будуть задіяні місцеві перевізники.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

У конференц-залі Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку 18 березня відбулось засідання комісії з питань техногенної та екологічної безпеки. У засіданні взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, представники виконавчих органів Луцької міської ради, а також національної та патрульної поліції.

Одним із важливих питань, яке було винесено на обговорення, стало забезпечення доїзду до місця роботи працівників у сфері охорони здоров’я. Станом на 15.00 18 березня вже 14 закладів подали список працівників, що налічує більше 2000 осіб. Для того, щоб забезпечити поставлене завдання, було вирішено задіяти місцевих перевізників. Усі автобуси матимуть відповідне маркування та пропуски для того, щоб безперешкодно розвезти усіх працівників.

Зазначається, що протягом останньої доби у місті Луцьку було зареєстровано 468 випадків захворювання на грип та ГРВІ, з них 213 – діти, 255 – дорослі. У випадку підозри на COVID-19 міська клінічна лікарня вже забезпечена 25-ма експрес-тестами на коронавірус, плануються й наступні поставки.

Для забезпечення протиепідемічних заходів у місті також передбачається дезінфекція під’їздів, зокрема – усіх контактних поверхонь (поручні, ручки, ліфти). При цьому ОСББ зобов’язано проводити дезінфекцію власними силами, в той час як департамент житлово-комунального господарства відповідатиме за дезінфекцію об’єктів комунальної власності.

Окремо було згадано про проблему легковажного ставлення батьків дітей до правил введеного карантину. Працівники муніципальної варти зазначили, що в денний проміжок часу на вулицях було помічено безліч дітей та неповнолітніх, котрі часто збирались у великі групи, не дотримуючись безпечної дистанції та не уникаючи місць масового скупчення людей.

“Ми повинні до всіх донести, що карантин – це не канікули. Це можливість залишитись вдома, щоб вберегти себе та своїх близьких. Для того, щоб не було трагедії, мешканці Луцька, в тому числі – старші, повинні розуміти, що молодь може поширювати захворювання та ставити під загрозу літніх людей.

Коли в день громадським транспортом користується 22 тисячі пільговиків, серед яких 18 тисяч – пенсіонери, то для кого цей карантин?” – підкреслив Григорій Пустовіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ БІЛЬШЕ ПРО Небезпечний вірус із Китаю

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 травня 2020
16:51
09:30
27 травня 2020
19:35