Поділитись:

Пишіть листи: волинські патрульні обмежили прийом громадян

Понеділок, 16 березня 2020, 10:51

З метою запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19 в управлінні патрульної поліції у Волинській області обмежили прийом громадян.

Про це повідомляється на сторінці патрульних у фейсбуці.

Зазначається, шо здійснюється прийом лише з невідкладних питань, а саме повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

З усіх інших питань просимо звертатися до управління патрульної поліції у Волинській області письмово, на адресу: 43005 м. Луцьк, вул. Залізнична, 15, або на електронну пошту [email protected], тел. 0-332-74-21-33.

"Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в Законі України "Про звернення громадян". Згідно зі ст. 5 цього Закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги", – йдеться у повідомленні.

З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ У СПЕЦТЕМІ: Небезпечний вірус із Китаю

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:30
24 травня 2020