Поділитись:

Ходіть до храму і менше заглядайте в інтернет, – митрополит Михаїл

Неділя, 15 березня 2020, 16:06

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликав волинян не сіяти паніку, а дотримуватися елементарних правил гігієни, молитися і ходити до храму. 

Про це він зазначив під час проповіді на завершення Богослужіння у кафедральному соборі Святої Трійці, – повідомляє Волинська єпархія ПЦУ. 

У зв’язку із ситуацією щодо коронавірусу, владика Михаїл нагадав слова із Євагнгеліє: "...і якщо смертоносне щось вип’ють, не пошкодить їм" (Мк. 16:18). Пояснюючи ці слова, архієрей зазначив, що не варто на час карантину забувати про віру.

"Потрібно ходити до храму, сповідатися та причащатися, і тоді Господь захистить ваше чисте серце від всіх негараздів. Але у сучасному світі ми часто забуваємо про свої духовні потреби. Й замість того, аби, прокинувшись, подякувати Богу, за те, що благословив прожити ще один день, ми відразу вмикаємо інтернет. Саме сучасні засоби масової інформації "допомагають" сіяти паніку", –  зазначив Михаїл. 

Відтак владика закликав менше заглядати в інтернет, молитися й ходити до храму, а також дотримуватися елементарних правил гігієни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ БІЛЬШЕ ПРО Небезпечний вірус із Китаю

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 травня 2020
20:00
14:00
10:35