У Луцьку ізолювали ще одну жінку, аби перевірити на коронавірус

У Луцьку в інфекційну лікарню госпіталізували жінку з підозрою на пневмонію. Вона нещодавно повернулася із Польщі, наявність у неї коронавірусної інфекції перевіряють.
Як інформував БУГ, 13-го березня ця жінка прийшла на прийом до чергового сімейного лікаря у Володимирі-Волинському. У неї запідозрили пневмонію. Відтак екстрено скерували у Волинську обласну інфекційну лікарню.
Медичний директор Волинської обласної інфекційної лікарні Любов Серба розповіла ІА "Конкурент", що стан жінки станом на 9:00 ранку 15 березня – середньої важкості. Її ізолювали, позаяк були підстави обстежити. Наразі із нею працюють епідеміологи, медики інфекційної лікарні у відповідному режимі. У пацієнтки взяли всі необхідні аналізи – очікують на спростування чи підтвердження діагнозу.
До слова, у жінки, яку ізолювали в Луцьку раніше, коронавірус не підтвердили.
ЧИТИЙТЕ ТАКОЖ:
- У Волинській інфекційній лікарні невдовзі з’являться експрес-тести на визначення коронавірусу
- У Луцьку – ще одна жінка з підозрою на коронавірус
- Покровський виділив гроші на експрес-тести для виявлення коронавірусу (відео)
- Як діятимуть лікарі, якщо коронавірус дійде до Луцька
ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ПРО Небезпечний вірус із Китаю
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.