Поділитись:

На митниці повідомили, як працюватимуть пункти пропуску на час карантину

Четвер, 12 березня 2020, 22:10

Наразі в Україні усі пункти пропуску працюють в штатному режимі, проте частина з них має закритись. 

Про це інформує Волинська митниця Держмитслужби у Facebook.

Учора, 11 березня, уряд заявив про намір закрити частину пунктів пропуску на кордоні, аби убезпечити життя та здоров'я громадян через поширення коронавірусу COVID-19.  Наразі обговорюється, які саме пункти пропуску тимчасово припинять свою роботу на період карантину.

Державна митна служба спільно з Державною прикордонною службою надали Кабміну перелік пунктів пропуску, продовження роботи яких є критично важливим для економіки країни. При формуванні цього переліку ми врахували інтереси найбільших імпортерів та експортерів, а також транспортних операторів, які прямують транзитом через територію України.

Пункти пропуску, через які проходять найбільші потоки товарів, працюватимуть й надалі.

Вже зараз Держмитслужба радить перевізникам обирати для перетину кордону ті пункти пропуску, які є основними пунктами сполучення України з іншими державами.

"Пункти пропуску можуть закриватися не лише українською стороною. Інші держави також можуть припинити рух через певні ділянки кордону. Тому доцільно відслідковувати заходи, які вживають інші країни у запобіганні поширенні інфекції. Це допоможе виключити ситуації, коли вантаж успішно перетнув кордон України, але не зміг пройти митний контроль сусідньої країни, опинившись на нейтральній смузі на невизначений час", – йдеться у повідомленні.

Перевізникам вантажів, які вже перебувають у дорозі, важливо відстежувати ситуацію на пунктах пропуску і завідома прямувати на головні пунктів пропуску в межах однієї митниці. 

Наразі усі пункти пропуску працюють в штатному режимі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 травня 2021
10 травня 2021
09 травня 2021
08 травня 2021
07 травня 2021