Поділитись:

Луцький підприємець на маслі видурив в освітнього управління 600 тисяч

Четвер, 12 березня 2020, 10:58

Луцького підприємця підозрюють у підробці документів для участі в тендерах на закупівлю продуктів харчування для закладів освіти.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

За процесуального керівництва Луцької місцевої прокуратури працівниками поліції повідомлено одному з місцевих підприємців про підозру у підробленні офіційних документів та їх подальшому використанні для участі у закупівлях за бюджетні кошти.

Слідство встановило факти використання суб’єктом господарювання семи підроблених документів у 10 процедурах закупівель продуктів харчування для закладів освіти Волині.

Триває досудове розслідування.

Тим часом на розгляді у Господарському суді Волинської області перебуває позов Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби України та управління освіти Луцької міської ради щодо стягнення з цього підприємця понад пів мільйона гривень, отриманих ним із бюджету безпідставно.

Опрацювавши інформацію, оприлюднену на вебпорталі електронної системи публічних закупівель «Prozorro», прокурори з'ясували, що суб’єкт господарювання, попри запропоновану ним найвищу ціну на продукцію, у лютому 2018 року був визнаний переможцем відкритих торгів та, згідно з 
договором, зобов’язався поставляти вершкове масло у навчальні заклади Луцька.

Згодом ціна товару тричі змінювалася у відповідності до укладених сторонами договору додаткових угод, які, вважають прокурори, укладені з порушенням законодавства та підлягають визнанню недійсними. Прописана у договорі ціна упродовж 2018-2019 року тричі зростала, попри те, що ціна на товар на споживчому ринку суттєво не змінювалася. Таким чином постачальнику, який до того ж недопоставив понад 4 тонни продукції в навчальні заклади, було безпідставно виплачено із бюджету більш ніж 577 тис. грн.

Прокурори в суді наполягають на стягненні цієї суми із підприємця на користь управління освіти Луцької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:03
11:43
22 листопада 2020
12:40
20 листопада 2020