Поділитись:

На Волині відкрили рекреаційний пункт (фото)

Понеділок, 04 липня 2016, 18:51

На території державного підприємства "Ківерцівське лісове господарство" відкрили рекреаційний пункт "Пролісок".

Про це повідомили у прес-службі лісгоспу.

"Пролісок" розташований на трасі Луцьк–Маневичі, за кілометр від міста Ківерці, над самою дорогою – так, що не може лишитися непоміченим. Поряд – чимала парковка. Всі будівлі – сучасні і добротні. Без перебільшення: новозбудований рекреаційний пункт – із найкращих в Україні, і точно – найсучасніший на Волині.

У суботу, 2 липня, відбулося символічне перерізання стрічки. Участь в урочистостях із цієї нагоди взяв голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

"Звісно, перше і головне завдання лісівників – збереження лісу та його відновлення, і над цим ви постійно працюєте. Але я як голова облдержадміністрації найбільше оцінив вашу єдність і міць, коли довелося будувати фортифікаційні споруди в секторі "М". Поки державні структури думали, що та як краще зробити, лісівники Волині, не чекаючи жодних вказівок чи розпоряджень, першими забезпечили поставку необхідної ділової деревини.

Так само першими бригади лісівників разом із нашими будівельниками, незважаючи на небезпеку, з якою довелося зіштовхуватися щодня там, на передовій, практично працюючи під ворожими обстрілами, приступили до будівництва. Завдяки таким зусиллям Волинська область першою і найкраще виконала поставлені завдання. Тоді я зрозумів, наскільки ви – потужна сила", – звернувся до директорів та головних лісничих, які були присутні під час відкриття, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Крім того, наголосив керівник виконавчої гілки влади області, державні лісогосподарські підприємства – бюджетоутворюючі практично у кожному районі, забезпечують робочими місцями мешканців сільських територій та військовослужбовців. А ще – створюють волинянам комфортні умови відпочинку, таким чином роблячи значний внесок у розбудову України.

Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко привітав присутніх із подією, наголосивши, що рекреаційні пункти – це частина внеску лісівників у добробут волинян.

Лісівники не шкодують для цього ні власних сил, ні часу, ні коштів. Рекреаційних пунктів, розповів Олександр Кватирко, на Волині вже 96, постійно реконструюються старі та будуються нові. На такі потреби державні підприємства Волинського ОУЛМГ загалом уже витратили 2 млн 760 тис. грн. І на досягнутому не зупинятимуться.

"Волинь сьогодні – лідер у розвитку рекреації. Хочу, щоб під час цієї зустрічі кожен із директорів наших підприємств набрався виробничої злості, захотів зробити не гірше або навіть іще краще і більше", – зазначив він.

Начальник ВОУЛГ також подякував владі області та району (на урочистості прибули голова Ківерцівської райдержадміністрації Валерій Ткачук та його перший заступник Юліан Таранчук, голова районної ради Григорій Недопад) за підтримку та розуміння, наголосивши, що лише спільно можна досягнути високих результатів у будь-якій справі.

Господар новозбудованого закладу – директор ДП "Ківерцівське ЛГ" Віктор Сахнюк – зазначив, що все зроблене – справа рук цілого колективу і закликав громадян цінувати це, адже всі старання скеровувалися саме на комфорт людей.

На завершення Віктор Сахнюк запросив присутніх відвідати територію "Проліска" та скуштувати продукцію, яку виробляють у консервних цехах лісогосподарських підприємств.

Варто зазначити, що асортимент товарів продукції власного виробництва – надзвичайно широкий. Це березовий сік, протерті із цукром ягоди, варення, квашені та консервовані помідори та огірки, вирощені у теплицях підприємств, компоти, меди із власних пасік та багато іншого.

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 травня 2020
29 травня 2020
14:30
28 травня 2020