Поділитись:

Скільки коштуватимуть тести на коронавірус в українських аптеках

Середа, 11 березня 2020, 10:15
Скільки коштуватимуть тести на коронавірус в українських аптеках

Коронавірус можна буде виявляти за допомогою експрестестів. 

Коронавірус COVID-19 скоро українці зможуть виявляти самостійно, якщо в аптеках з'являться спеціальні тести. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, розповівши скільки буде коштувати один експрес-тест. Коли тести на коронавірус можуть з'явитися у вільному доступі в Україні, – інформує РБК. 

Наразі відомо, що в Україну з Копенгагена вилетіли додатково 50 систем. Кожна з них призначена для перевірки 100 зразків.

Ляшко розповів, що один тест на коронавірус буде коштувати близько 350 гривень.

"Якщо з'являться – то зможуть (люди самообстежуватися). Зараз не зможуть. Вартість швидких тестів – близько 350 гривень", – зазначив Ляшко. 

Чиновник також розповів, що цього тижня тести для виявлення коронавірусу будуть направлятися в обласні лікарні. Зараз всі аналізи проводяться тільки в столичних лабораторіях.

Передусім тест-системи доставлять в Дніпропетровську і Одеську області. Пріоритетними залишаються Закарпатська, Львівська та Чернівецька області.

Нагадаємо, що в Україні вже перевірили 40 зразків з підозрою на коронавірус. Тільки один випадок був підтверджений – у чоловіка в Чернівцях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів