Поділитись:

У луцьких школах і дитсадках доочистять питну воду

Середа, 11 березня 2020, 09:25

Програму доочистки питної води у школах і дитячих садочках Луцька ініціює підприємство «Луцькводоканал». Пілотний проєкт передбачається реалізувати у школі №22, де буде встановлено спеціальне обладнання для додаткової очистки в харчоблоці, а також «фонтанчики», з яких діти зможуть пити чисту і корисну воду в будь-який час.

Вода для дітей повинна бути не тільки очищеною, але і корисною, відповідати більш жорстким стандартам якості та мати фізіологічно повноцінний мінеральний склад, – наголошують у «Луцькводоканалі». 

Очевидно, що вода, яку в значних кількостях споживають діти, повинна мати найвищу якість, бути безпечною і насиченою корисними мікроелементами. Отож, у межах діяльності екофонду EGO-2020, який розпочав роботу торік, КП «Луцькводоканал» планує реалізувати пілотний проєкт щодо встановлення системи доочистки води за технологією ТМ «Organik».

Втілення проєкту стало можливим за підтримки ПрАТ «ВГП» – виробника продукції популярної торгової марки «Ruta», директором якого є Ілля Мірецький, а також завдячуючи підтримці ТОВ «ВФБ Груп лімітед».

Обладнання The water kids очищує питну воду від домішок, що можуть накопичуватися у застарілих водопроводах, із допомогою спеціального картриджу. Очистка передбачає видалення хлору, органічних та хлорорганічних сполук за допомогою високоякісного активованого вугілля, очищення на 99 % від усіх шкідливих домішок на мембрані зворотного осмосу, знезараження ультрафіолетом, а також насичення очищеної води кальцієм та іншими корисними мінералами.

Оскільки ініціатива відіграє соціально важливу місію, КП «Луцькводоканал» в майбутньому започаткує марафон по залученню меценатів і благодійників для реалізації таких систем доочистки води в інших навчальних закладах через екофонд EGO-2020. У школі №22 реалізувати проєкт планують на початку квітня 2020 року.

Аналогічні проєкти вже підтвердили свою ефективність в окремих дитячих навчальних закладах країни, тож найближчим часом ініціатива стане доступною і для луцьких дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 квітня 2020
13:05
04 квітня 2020