Поділитись:

У Києві одночасно пройшли "Марш жінок" та "Марш проти абортів" (фото)

Неділя, 08 березня 2020, 23:17

У Києві в неділю, 8 березня, відбулися дві протестні акції, присвячені Міжнародному жіночому дню – "Марш жінок" та "Марш проти абортів".

Оскільки обидві вони розпочиналися на Михайлівській площі й мали протилежний характер, учасників обох заходів розмежовував кордон Національної поліції, розповідає Еспресо.TV.

"Україна, слід віддати належне, багато зробила у сфері криміналізації домашнього насильства, однак ухвалення законодавчих актів до кінця не вирішили основної проблеми – системного застосування насильства щодо жінок та дітей і в багатьох випадках бездіяльності поліції", – зазначили організатори "Маршу жінок", серед яких були переважно лідери українських феміністичних спільнот.

Вони рушили з Михайлівської площі через Майдан Незалежності і Європейську площі на Поділ, до Поштової площі, представники ж руху за заборону абортів йшли ходою до КМДА.

Акція "Марш жінок" пройшла під гасла: "Моє тіло – моє діло", "Квіти – клумбам, права – жінкам", а також тримали плакати з написами "Я тобі не дорогенька", "Повага – найкращий подарунок", "Краще побажай їй самореалізації!", "Нас надихає фемінізм", – повідомляє LB.ua.

Активісти пройшли колоною з Михайлівської до Поштової площі. У акції взяли участь близько двох тисяч осіб. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 травня 2020
12:50