Поділитись:

На Волині почали класти асфальт на автодорозі в напрямку Ковеля (фото)

Субота, 07 березня 2020, 12:16

6 березня на об’єкті поточного середнього ремонту км 117+000 –км 125+000 автодороги державного значення М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) розпочався новий етап робіт – підрядне підприємство ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» приступило до укладання десятисантиметрового вирівнюючого шару дорожнього одягу з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Волинської області.

«Такі роботи стартували у селі Козин від км 122+600. Трохи далі у напрямку Ковеля триває влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом. Товщина цього шару становить 15 см. Разом з тим на об’єкті проходять роботи з планування узбіч, влаштування посадкових майданчиків та ін. Якщо на заваді не стане погода, то підрядник працюватиме й у вихідні», – повідомили в установі.

Також додали, що хід робіт на об’єкті проінспектували представники замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області, зокрема очільник служби Анатолій Посполітак, його заступник Ншан Антонян та відповідальний інженер технагляду Віктор Олексюк.

У зв'язку з ремонтними роботами проїзд транспорту на ділянці автошляху М-19 між населеними пунктами Козин – Трилісці частково обмежений і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає користувачів доріг неухильно дотримуватись вимог тимчасових схем організації дорожнього руху на ділянках ремонтних робіт, бути уважними та обережними та відповідальними.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 червня 2020
02 червня 2020
17:09
01 червня 2020