Поділитись:

У Ковельському та Турійському районах псевдоподатківці "розводять" бізнесменів

Середа, 04 березня 2020, 15:31

У Ковельському та Турійському районах Волинської області фіксують випадки, коли до платників податків від імені посадовців податкової служби телефонують шахраї.

Про це інформує сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Особи, чиї дії мають шахрайський характер, називаються посадовими особами органів ДПС і пропонують надати грошову винагороду для вирішення певних питань в контролюючому органі.

Щоб ці фальшиві посадовці ДПС не скористалися довірою платників податків, в Головному управлінні ДПС у Волинській області просять громадян та представників підприємництва бути уважними. А у разі дзвінка від невідомих осіб, які видаватимуть себе за фахівців податкової служби, негайно повідомляти таку інформацію за номером телефону в м. Луцьку: (0332) 777-102.

Саме інформація від платників податків може стати корисною для встановлення осіб, які своїми шахрайськими діями вводять в оману платників податків.

Нагадаємо: завдяки запровадженню електронних сервісів в процес обслуговування та податкового супроводу платників податків подати звіти та виконати податкові зобов’язання кожен платників податків може дистанційно, без візиту до державної податкової інспекції та без особистого спілкування з податковим інспектором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2020
19:35
10:17
26 травня 2020