Поділитись:

Волинський обласний центр зайнятості допоможе медзакладам з кадрами (фото)

Середа, 04 березня 2020, 13:40

Волинський обласний центр зайнятості працюватиме задля задоволення кадрових потреб обласної медицини.

Сьогодні, 4 березня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк підписали Меморандум про співпрацю, – повідомляє пресслужба Волинського обласного центру зайнятості.

Сторони об’єднують свої зусилля задля оперативного добору працівників, відповідно до потреб та вимог Управління.

Волинський обласний центр зайнятості зобов’язався оперативно визначати поточну та перспективну потреби Управління у кадрах; здійснювати професійне навчання осіб, зокрема за ваучерами, які видають для підтримання конкурентоздатності осіб на ринку праці; надавати інформаційно-консультаційні послуги з добору та працевлаштування кадрів.

«Ми розуміємо, що в обласній медицині є вакантні місця, які потребують заміщення. У вас є реальна потреба в кадрах – у нас є не менш реальна можливість її задовольнити. Раніше ми не працювали по ваучерах у напрямку підготовки медсестер, але впевнені, що така форма роботи дасть позитивні результати. Ми хочемо максимально вам допомогти, працюючи пліч-о-пліч», – зазначив Роман Романюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 травня 2020
29 травня 2020
22 травня 2020
21 травня 2020
17 травня 2020
13 травня 2020
12 травня 2020
08 травня 2020