Поділитись:

Проректор СНУ розповів про "фішки" медичного факультету

Вівторок, 03 березня 2020, 09:55

Перший випуск медичного факультету Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки творитиме історію власними руками.

Про це розповів проректор з науково-педагогiчної роботи та інновацій Вадим Ульянов в інтерв'ю ІА "Волинські Новини". 

"Не лише студенти навчатимуться, а й ми разом з ними. Ми будемо залучати їх до освітнього процесу, дослухатимемося до них, проводитимемо спільні наради, ми будемо створювати університет разом. Окрім того, матеріально-технічне оснащення намагаємося залучити найкраще. Ми запроваджуватимемо технології інтерактивного навчання, будуть сучасні бібліотеки з точками доступу до літератури в паперовому та електронному варіантах. Студенти будуть мати можливість відчути себе в ролі викладача. Це сучасна технологія: кожен студент отримає тему, яку має підготувати, опрацювати і провести пару, а колеги з групи дадуть йому оцінку, наскільки він глибоко підготувався й наскільки якісно зміг передати матеріал. Тобто фактично ми будемо навчати їх комунікувати – спочатку з колегами, потім із пацієнтами. Думаємо над тим, аби пропонувати їм напівволонтерські програми, щоби вони з перших курсів були долучені до клініки, мали спілкування з хворими на різних етапах, під час якого зможуть відпрацьовувати навички комунікації лікаря та пацієнта. Фактично, це є навички опитування хворого. До речі, це царина психологічного факультету, який дуже зацікавлений у співпраці. Там буде створено курс психології спілкування, що надасть первинні методи налагодження взаємодії лікаря з пацієнтом. На старших курсах ми навчатимемо їх спілкуватися з хворими й коректно пояснювати їм стан здоров’я, щоби людина менш болісно психологічно сприймала свій діагноз. Отже, своїм студентам ми пропонуватимемо максимально якісну й сучасну матеріально-технічну базу, надсучасні педагогічні технології. Це й буде тим фактором, що залучить до нас студентів", – розповів він. 

Із його слів, майбутні медики навчатимуться на третьому поверсі лабораторного корпусу, це більш як тисяча квадратних метрів. Уже визначено, де які кафедри розташовуватимуться, де будуть спеціалізовані лабораторії з новим сучасним обладнанням – гістологічна, анатомічна, фізіологічна, універсальні аудиторії, деканат, бібліотека, зони відпочинку тощо.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2020
14:15
16 вересня 2020
15 вересня 2020
10 вересня 2020
03 вересня 2020
01 вересня 2020
28 серпня 2020
26 серпня 2020
11 серпня 2020
08 серпня 2020
31 липня 2020
28 липня 2020
16:28
27 липня 2020