Поділитись:

Як не стати жертвою автокрадіїв: поради волинянам

П'ятниця, 28 лютого 2020, 19:33

фото ілюстративне

Волинські патрульні підготували кілька порад власникам автомобілів, як не стати жертвою автокрадіїв.

Про це вони написали на своїй сторінці у фейсбуці.

Крадіжка з автомобіля – досить поширене явище та часто відбувається через безпечність самих власників. Зазвичай, зловмисники діють вночі, і лише вранці громадяни виявляють пошкодження автомобіля й відсутність у ньому своїх речей.

ТОП порад, як не стати жертвою автокрадіїв:

  1. Не залишайте цінні речі в салоні автомобіля. Задля зменшення ризику стати жертвою зловмисників, не залишайте сумки, телефони, реєстратори та інші цінні речі всередині автомобіля. Найгірше, що ви можете зробити для власного авто, – привернути увагу нечесних на руку осіб, залишивши в салоні цінні речі.
  2. Зачиняйте авто на замок та не залишайте ключі в замку запалювання. Зачиняти машину потрібно завжди, а не тільки коли ви йдете надовго у справах. Навіть на заправках, шиномонтажах, а особливо тоді, коли ви зупинились, щоб зайти в магазин. Також пам'ятайте про найпростішу схему зловмисників, яка побудована на відволіканні водія: у той час, коли один відволікає водія розмовою чи проханням допомогти, його напарник швидко відчиняє задні двері та забирає із салону цінні речі.
  3. Обирайте правильні паркувальні місця. У нічний час найкраще залишати свій автомобіль в гаражі чи на стоянці з цілодобовою охороною. Якщо це неможливо, тоді варто підшукати освітлену ділянку в зоні дії камер відеоспостережень.
  4. Встановіть надійну сигналізацію. У більшості сучасних автівок стоїть штатна сигналізація, яку вже навчились відмикати автокрадії. А от електронна сигналізація, доповнена додатковими механічними засобами захисту, створить суттєві перешкоди зловмиснику для швидкого заволодіння вашими речами чи навіть автомобілем.

Пам’ятайте: цілісність ваших речей залежить, передусім, від вас самих – вашої обережності та уважності. А якщо ви будете дотримуватися цих простих та корисних рекомендацій, то зможете убезпечити свою автівку від рук зловмисників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 квітня 2020
03 квітня 2020
02 квітня 2020
01 квітня 2020
31 березня 2020
30 березня 2020