Поділитись:

В Іспанії підтвердили 9 випадків захворювання COVID-19

Середа, 26 лютого 2020, 10:50

В Іспанії підтвердили вже дев'ять випадків коронавируса COVID-19, один з них - у Мадриді, на Тенеріфе кількість заражених збільшилася. Про це УНН повідомляє з посиланням на El Pais.

"В Іспанії вже зареєстровано дев'ять позитивних випадків коронавірусу, два (пацієнти - ред.) з яких (в Ла-Гомері і Пальмі) вже виписані. З них четверо перебувають на Тенеріфе, а решта у Барселоні, Мадриді та Кастельйоні", - пише видання.

Як зазначено, до трьох випадків, уже відомих на Тенеріфе і у Барселоні, були додані інші нові випадки на вищезазначених Канарських островах і в Мадриді і Кастельйоні, усі вони пов'язані з поїздками до Італії.

Так, міністерство охорони здоров'я Мадрида підтвердило у вівторок перший випадок коронавірусу в столиці, у день, коли органи охорони здоров'я повідомили про випадки захворювання у Каталонії, Валенсії і Тенеріфе.

Зокрема, генералітет Каталонії підтвердив у вівторок перший випадок коронавірусу, зареєстрований у цьому співтоваристві. Це 36-річна італійка, яка проживає у Барселоні, недавно приїхала з Італії.

Два нових позитивних результати на коронавірус на Тенеріфе - у двох людей, які входять у групу громадян Італії, де були виявлені перші два випадки.

Нагадаємо, на Тенеріфе тисячу осіб ізолювали в готелі через постояльця з інфекцією.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 липня 2020
09 липня 2020
09:00
08 липня 2020
09:15
07 липня 2020