Поділитись:

У Луцьку пенсіонери безкоштовно переглянули сімейний фільм за романом Джека Лондона (фото)

Вівторок, 25 лютого 2020, 16:00

Луцькі пенсіонери відвідали кінотеатр «Промінь», де безкоштовно переглянули пригодницький сімейний фільм за мотивами роману Джека Лондона «Поклик пращурів».

Така можливість випала 25 лютого завдяки Громадянському Руху «СВІДОМІ», засновником якого є Андрій Покровський. Із його ініціативи у Русі вже кілька років діє проєкт «Доступний кіно/театр для пенсіонерів», який дозволяє організовувати безкоштовні кіносеанси для пенсіонерів міста.

Координатор проєкту Євгеній Мікоян зауважив, що незважаючи на дощову погоду, пенсіонерів прийшло чимало.

«Цей фільм захоплює дух, адже він пригодницький, демонструє добро і несе певні цінності. Люди просили показати добре кіно, тому ми й обрали цей фільм»,– пояснив вибір стрічки координатор.

Також додав, що у березні команда «СВІДОМИХ» планує організувати два кіноперегляди у найбільшому залі «Променя».

«Перший – показ документальної стрічки «Кобзар» – про те, як Тарас Шевченко писав свою видатну книгу. Цю стрічку нам надала кінокомпанія «Продакшн №1», яка є автором цього фільму. А вкінці березня у нас запланований показ фільму «Пекельна хоругва». Це українська казка і на неї ми хочемо організувати сімейний показ – для сімей воїнів АТО, пенсіонерів із внуками», – анонсував Євгеній Мікоян.

Представник Громадянського Руху «СВІДОМІ» та директор кінотеатру «Промінь» Дмитро Грелюк, своєю чергою, зауважив, що кінотеатр активно долучається до реалізації проєкту як співорганізатор та партнер.

«Для нас важливо, що люди, приходячи в кіно, отримують позитивні емоції, культурно збагачуються і гарно проводять вільний час. Дуже добре, що наш кінотеатр став таким місцем для луцьких пенсіонерів. Ми завжди стараємося підбирати якісний репертуар, який зараз крутиться на великих екранах України. Серед цих стрічок – найбільш цікаві та змістовні фільми, аби люди старшого покоління отримали максимум задоволення від перегляду. У подальшому будемо працювати над тим, щоб розширювати асортимент фільмів», – зауважив Грелюк.

Нагадаємо, що безкоштовні кіносеанси можуть відвідати усі категорії пенсіонерів: за віком, інвалідністю, вислугою років, у разі втрати годувальника. Головною умовою є попередня реєстрація. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 червня 2020
24 червня 2020
10:00
21 червня 2020
20 червня 2020
18 червня 2020
15 червня 2020
14 червня 2020
13 червня 2020
10 червня 2020
08 червня 2020
07 червня 2020
12:00