Поділитись:

Луцькому зоопарку можуть передати тварин із Національного цирку України

Вівторок, 25 лютого 2020, 15:05

До переліку закладів, що можуть прийняти на утримування тварин, які перебувають на балансі Національного цирку України, включено декілька зоологічних парків та реабілітаційні центри.

Про це повідомили в Міністерстві культури, молоді та спорту України на запит Українських Національних Новин. 

Так, повідомляється, що робочою групою з вироблення пропозицій стосовно вирішення проблемних питань, пов’язаних з передачею тварин, які перебувають на балансі державних циркових підприємств, до установ природно-заповідного фонду, реабілітаційних центрів, притулків тощо проведено попередню роботу з формування переліку закладів, що можуть прийняти на утримання тварин, які перебувають на балансі Національного цирку України.

"Станом на сьогодні до такого списку включені зоологічні парки (Київський, Рівненський та Луцький), Фельдман Еко-Парк, парк природи "Беремицьке" та реабілітаційні центри Міжнародного фонду "FOUR PAWS International". В цілому мова йде про всіх тварин, які перебувають на балансі Національного цирку України (96 тварин, – ред.)", йдеться у відповіді.

У Луцькому зоопарку інформацію підтвердили.

"Ми маємо намір прийняти на утримання тварин, які перебувають на балансі Національного цирку України. Однак щодо уточнень, хто саме замешкає у Луцькому зоопарку, то наразі повідомляємо таке: триває листування з цього питання, і, як ви розумієте, це справа не одного дня. Щойно отримаємо остаточний перелік, обов'язково поділимося з вами радісною новиною на нашій сторінці", – зазначило керівництво зоопарку. 

Також зазначається, що 23 січня 2020 року було підписано Меморандум про співпрацю між міністерством, ДП "Національний цирк України" та громадською організацією, метою якого є консолідація зусиль, спрямованих на гуманізацію в Україні розважальної діяльності з використанням тварин, необхідність захисту тварин від жорстокого поводження, захист їхніх природних прав та створення належних умов їхнього утримання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів