Поділитись:

У Луцьку знайшли гаражі, звідки постачали на ринок безакцизні цигарки й алкоголь (фото)

Понеділок, 24 лютого 2020, 11:00

Днями співробітники податкової міліції Волині виявили та ліквідували канал збуту тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка. 

Про це інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

У межах проведення операції "Акциз-2020" та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 199, ч.1 ст. 204 ККУ встановлено 40-річного жителя Луцька, який у власних гаражних приміщеннях незаконно зберігав значну партію алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка. При цьому оперативники встановили, що незаконна реалізація підакцизного товару здійснювалася на території одного з ринків Луцька.

Відтак, на підставі ухвал суду проведено 5 санкціонованих оглядів житлових, гаражних приміщень, в яких накопичувалися та зберігалися підакцизні товари, а також проведено огляд торгової точки, з якої правопорушник здійснював реалізацію фальсифікату. Провели й огляд автомобіля, який використовувався для транспортуванняконтрафактного тютюну та алкоголю.

За результатами оглядів із незаконного обігу вилучено понад 10 000 пачок тютюнових виробів, фальсифіковані алкогольні напої об’ємом 1000 літрів, готівкові кошти отримані від незаконної реалізації в сумі 93 тисячі гривень та транспортний засіб марки "BMW". Крім того, вилучено мобільний телефон, який використовувався "бізнесменом" для придбання та реалізації підакцизу. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 1 мільйон гривень.

Наразі вирішується питання про арешт вилученого майна, а також проводиться весь комплекс заходів з метою встановлення каналів постачання на територію області фальсифікату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 травня 2020
16:51
09:30
27 травня 2020
19:35